,

Jastëk për karrocë Mille Marine, French Blue

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Bebushi mund të qëndojë ulur në portbeben e karrocës me këtë jastëk të menduar kaq zgjuar nga Konges Sløjd. Për një rehati maksimale dhe sigurisht për t’i lejuar të shikojë ambientin përreth gjatë xhirove me të!

    • Përmasat 64 cm e gjatë x 50 cm e gjerë
    • Prodhuar nga pambuku më i butë 100% organik!

4,200L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrocë Mille Marine, French Blue”

There are no reviews yet.