,

Beret Silver Mist

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Beret e ngrohtë, bërë me 100% lesh merino, prandaj është e butë, e lehtë dhe jetëgjatë.

Masat vijnë të mëdha, ndaj masa më e madhe 5/8 vjeç mund të bëjë për fëmijë e adeoloshentë.

 

4,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Beret Silver Mist”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…