, ,

Bllok spiral, me vija – Theresa

Djeco
Availability:

4 stok


Bllok shënimesh me vija nga Djeco.

  • me 88 faqe me vija
  • fletët 120 gsm
  • kapaku prej kartoni të trashë

Përmasa: 15 x 20cm.

***
Ekipi krijues i Djeco ka projektuar koleksionin e kancelarisë Lovely Paper, delikat dhe me ilustrime të bukura: libra, fletore, ditar sekret, lapsi, shumëllojshmëri teknikash ngjyrosjeje, gomë, ngjitëse, stampa, stickers të ndryshme, ngjitëse dekorative, për të ndriçuar ditët e fëmijëve dhe të më të rriturve. 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

820L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 20 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok spiral, me vija – Theresa”

There are no reviews yet.