, ,

Bllok Vizatimi – Funtastic Friends

OOLY
Availability:

6 stok


Bllok i madh vizatimi 20x25cm, me 45 faqe të bardha.

Faqet janë të trasha sipas standardit 120gms. Përdoret për vizatime me laps, bojra dhjami, lapustila dhe bojra të ngjashme të gatshme.

Mund ta përdorni edhe për të ekspozuar krijimet tuaja falë kartonit mbështetës të faqeve me bazament.

Faqet mund të hiqen nga blloku.

Nuk rekomandojmë këtë bllok për ngjyrosje me penela për akuarel, gouache, akrilik apo bojra të tjera që treten në ujë.

 

1,600L

6 stok

Loading...
Compare
3,800L for 2 item(s)
Përmasa 26 × 20 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok Vizatimi – Funtastic Friends”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…