Sold out!
,

Lapustila Big & Bright Brush – 10cp

OOLY
Availability:

S’ka stok


  • Teknika: Lapustila me ngjyra
  • E veçanta: Lapustilat janë të trashë, kanë majë të trashë si furçë dhe pigment të fortë ngjyre, për shenja e mesazhe të forta e të qarta mbi letër! 🙂
  • Seti përmban: 10 në ngjyra të ndryshme

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,900L

Sold out!

Compare
4,000L for 2 item(s)
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Big & Bright Brush – 10cp”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…