Sold out!
, ,

Paleta e madhe e artistit!

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6vjeç

Set i plotë akuarelit i cilësisë së lartë për artistët e vërtet!

Ofron një gamë të gjerë dhe harmonike ngjyrash në dy nivele: 36 ngjyra standarde, 8 ngjyra të ylbertë dhe 9 ngjyra fluoreshente.

Kapaku i sipërm është i lëvizshëm për të miksuar ngjyrat.

  • Bonusi: seti përfshin një stilolaps ujë, i cili funksionon si penel dhe merr nuancën e ngjyrës që takon!
  • Më shumë se 50 nuanca të ndryshme!
  • Boja është e lehtë për t’u larë duart dhe rrobat.

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

2,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 25 × 2 × 17 cm
Mosha

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM të Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Paleta e madhe e artistit!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…