, ,

Kutia e madhe e ngjyrave – Glitter

Djeco

Teknika: Mix

Një kuti e madhe me ngjyra, me materiale artistike të cilësisë së lartë, e rikonceptuar me kancelarinë e Djeco me efekte shkëlqyese, metalike, ngjyra fluide dhe efekte neon!

E gjitha vjen në një valixhe të bukur me një ilustrim shumë të veçantë për të ngjyrosur!

Përmban lapsa me efekt metalik, bojra ujë me shkëlqim, bojra dhjami që trajtohen edhe si bojra ujë, lapsa me ngjyra neon, stilolaps me ujë për paletën e akuarelit, sfungjer, mprehëse, gomë.

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

5,600L

Loading...
Compare
Përmasa 36 × 4 × 27 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM të Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e madhe e ngjyrave – Glitter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…