,

Bojra Poster & Furçë – Classic

Availability:

5 stok


Bojra për tabakë dhe fletë të mëdha ngjyrosje, me ngjyra shumë të bukura, me pigment të fortë: përmban 12 vasketa me bojra me ngjyra të theksuara, nuanca klasike.

Veçantia e bojrave poster: kanë ngjyra të shndritshme dhe thahen më shpejtë se bojrat akrilik. Janë ideale për aktivitete ngjyrosjeje në grup me fëmijët.

  • Seti përmban: 12 bojra klasike, 1 furçë, 1 valixhe bojrash për t’u marrë me vete kudo
  • Pastrohen shumë lehtë edhe nëse bien njolla dhe vijnë në një valixhe të vogël për t’u marrë me vete kudo.

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,300L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojra Poster & Furçë – Classic”

There are no reviews yet.