, ,

6 Stilolapsa Xhel, Xixa

Djeco
Availability:

7 stok


Mosha: 4 vjeç

Set me 6 stilolapsa xhel, në 6 nuanca shumë të bukura: turkez, blu, lejla, rozë, mustard dhe gri!

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

800L

7 stok

Loading...
Compare