, , , ,

Tabela e Alfabetit & Tabelë e Zezë – Janod

Janod
Availability:

3 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Mësoni shkronjat me anë të puzzle-it dhe ushtrohuni mbi tabelën e zezë, për t’i shkruar ato.

Ngjyra të lehta pastel dhe design i pastër, për të fokusuar përqëndrimin tek shkronjat dhe format e tyre.

Materiali: Dru

Përmasa e tabelës: 27 x 24cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

4,200L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 27 × 24 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tabela e Alfabetit & Tabelë e Zezë – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…