, ,

Blloqe të vogla me vija – Xuan

Djeco
Availability:

4 stok


Set me 2 blloqe të vogla me vija nga Djeco.

Detajet e bukura dhe design-i janë të veçantat e këtij koleksioni kancelarie plot shije nga Djeco.

Përmasa: 10 x 15cm.

***
Ekipi krijues i Djeco ka projektuar koleksionin e kancelarisë Lovely Paper, delikat dhe me ilustrime të bukura: libra, fletore, ditar sekret, lapsi, shumëllojshmëri teknikash ngjyrosjeje, gomë, ngjitëse, stampa, stickers të ndryshme, ngjitëse dekorative, për të ndriçuar ditët e fëmijëve dhe të më të rriturve. 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

480L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 15 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Blloqe të vogla me vija – Xuan”

There are no reviews yet.