-30%
, , ,

Bluzë Luella Creme

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Bluzë e thurur, ultra e butë, elegante dhe luksoze, falë materialit 100% pambuk organik.

Mund të kombinohet me secilin nga fustanet apo fundet e koleksionit.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,250L 7,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë Luella Creme”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…