-20% Sold out!
, , ,

Bluzë – Shitake

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Bluzë sportive dhe e ngrohtë, me butësinë e veçantë të pambukut organik të Konges Sløjd.

Mund ta kombinoni me tutat e të njëjtës nuancë.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,440L 6,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

90% Pambuk Organik 10% RECYCLED POLYESTER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë – Shitake”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…