Bouncer Bliss – Cotton – Midnight Blue

BabyBjorn
Availability:

2 stok


Bouncer Baby Bjorn – dizajni ergonomik ikonë:

  • Tundje natyrale sipas ritmit të fëmijëve
  • nga 3.5–13 kg / nga 53 cm
  • 0–2 vjeç
  • Prodhur në Suedi

Çfarë ka unike Bouncer i Baby Bjorn? Tundja natyrale e strukturës së tij sipas lëvizjeve të fëmijës argëton dhe stërvit  foshnjet e vogla si asnjë tjetër. Ka edhe një efekt qetësues tek të vegjëlit dhe teksa ai rritet, bounceri bëhet edhe më shumë argëtues, teksa stimulon aftësitë motorike e balancuese. Dizajni i zgjuar: peshon shumë pak, paloset dhe merret me vete kudo! Aprovuar 100% nga bebet!

Sa ergonomik është për tranzicionin nga baby – toddler? Dizajni ergonomik siguron supon optimal për kurrizin, qafën dhe kokën. Tekstili i tendosur mirë shpërndan një trajtësisht peshën e fëmijës sado të rritet, dhe ka 3 pozicione qëndrimi të rregullueshme sipas moshës dhe peshës.

23,000L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk
E butë / e rehatshme

OEKO-TEX Standard 100, Class

Hiqet e lahet në 40 gradë. Jo në tharëse

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bouncer Bliss – Cotton – Midnight Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…