, ,

Djep Kashtor + Veshje

Childhome
Availability:

3 stok


Mosha: Nga lindja deri në 9kg

Djep elegant kashtor, që sjell një atmosferë boheme në shtëpinë tuaj. Punimi i kashtës është bërë sipas standardeve më të larta dhe përshtatet për muajt e parë të jetës së bebit, duke i dhënë një ambient të ngrohtë gjumi e pushimi, të përmbledhur e të sigurt për trupin e tij të vogël. 

  • Krevati është shumë i lehtë, kështu që mund ta lëvizni lehtësisht nga dhoma në dhomë.
  • Për bebe deri në 9 kg (afërsisht 6-7muaj).
  • Përmasat e krevatit janë 90 x 50 x 70 cm dhe dysheku 81 x 42 x 5 cm.

Përfshihen: Djepi kashtor, veshja anësore e bardhë prej pambuku, dysheku

41,200L

3 stok

Loading...
Compare
56,700L for 2 item(s)
Përmasa 90 × 70 × 50 cm
Marka

Materiali

Djepi: Kashtor (rattan)
Dysheku: 80% Pambuk, 20% Polyester/Mbushja: 100% Polyester
Veshja anësore: 100% Pambuk/Mbushja: 100% Polyester

Mirëmbajtja

Veshja prej pambuku mund të lahet e gjitha në lavatriçe me 30 gradë

Siguria

EN 1130, EN 16890

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djep Kashtor + Veshje”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…