Sold out!
,

Çadër shiu Djeco – Lovely Rainbow

Djeco
Availability:

S’ka stok


Zbuloni çadrën transparente të Djeco për të ndriçuar ditët me shi!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø70cm

Mosha e rekomanduar: 3 vjeç

1,600L

Sold out!

Compare
Përmasa 68 × 70 cm
Marka

Mosha

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Djeco – Lovely Rainbow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…