Çadër shiu Goldie – Konges Sløjd

Availability:

3 stok


Çadrat e shiut për fëmijë dizenjuar sipas printeve origjinale të Konges Sløjd, shtuar këtu fortësinë e materialit dhe cepat e butë e të rrumbullakosur.

Hapen e mbyllen menjëherë dhe janë bërë për të jetuar shumë gjatë.

Diametër: 90cm dhe gjatësia 69cm.

3,300L

3 stok

Loading...
Compare

C

Kategori:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Goldie – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…