, ,

Çanta CARRY ALL – Utopia Multicolor

SunnyLife
Availability:

1 stok


Kundra ujit, e lehtë dhe me plot hapësirë, për të mbajtur çdo aksesor tuajin e të fëmijëve.

Thahet menjëherë.

Përmban edhe një kuletë të integruar brenda çantës, e cila mund të hiqet me zinxhir.

  • Përmasat: 70x22x52
  • Ruan formën edhe kur nuk sende në çantë
  • Rripat prej pambuku 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

4,500L

1 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta CARRY ALL – Utopia Multicolor”

There are no reviews yet.