,

Çantë Parashkollor – Wings Navy Blue

Caramel et Cie
Availability:

4 stok


 

  • Për parashkollor, deri në klasën e 1
  • Mosha: 3-7 vjeç ose për gjatësi: 1m – 1.20m
  • Përmasat e çantës: 32 x 26 x 8 cm
  • 2 vjet garanci

Çantë e përshtatshme për në kopsht ose në para-shkollor, jetëgjatë, e fortë. Hapësirë e përshtatshme për ndërresa, shishe ujë, snack dhe disa libra e fletore.  

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji

9,600L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 32 × 26 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Parashkollor – Wings Navy Blue”

There are no reviews yet.