-43%
, , , ,

Çantë ime e shkollës – Canvas Khaki, Childhome

Childhome
Availability:

6 stok


  • Për shkollë / E përshtatshme edhe për klasat 4+
  • Mosha: 6-16 vjeç
  • Përmasa 40x30x12cm.

Si çdo çantë e Childhome dizenjuar për të gjithë familjen, çanta e shkollës ka tiparet e funksionalitetit dhe jetëgjatësisë.

  • Ka dy ndarje të brendshme dhe një xhep të madh jashtë.
  • Mbushja e butë me copë mesh me vrima, tek rripat dhe pjesa e kurrizit, siguron komoditet dhe qarkullimin e ajrit kur qëndron në kontakt me trupin.
  • Rripat e shpatullave kanë formë ergonomike “S” (bëhet që çanta mos të rrëshkasë nga trupi), si dhe zgjaten/shkurtohen.
  • Në pjesën e poshtme të çantës: ka kunja të vogla metalike, në mënyrë që vet çanta të mos prekë drejtpërdrejt tokën.
  • Çanta vjen me një mushama shiu reflektuese-fluoreshente në një xhep të vogël të jashtëm: për t’i mbajtur të gjitha gjërat brenda bukur e thatë, si dhe e bën fëmijën shumë të dukshëm në trafik.

6,800L 11,900L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 40 × 30 × 12 cm
Marka

Mosha

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë ime e shkollës – Canvas Khaki, Childhome”

There are no reviews yet.