, ,

Çantë shpine – Lepurushat Blu

Caramel et Cie
Availability:

3 stok


  • Për kopsht, çerdhe, parashkollor
  • Mosha: deri 5 vjeç 

Çantë e vogël për fëmijë, me lepurushë të vegjël mbi një sfond të bukur blu. Në formë katrore, ajo mund të mbajë të gjitha ndërresat e çerdhes apo kopshtit, fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 31 x 24 x 10 cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

6,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Lepurushat Blu”

There are no reviews yet.