, , , ,

Çantë Shpine Vancouver Dark Grey

Beaba
Availability:

4 stok


Menduar si çantë shpine, Vancouver ju lë duart e lira teksa mbani me vete plot aksesorë të bebit e të gjithë familjes, me një kapacitet të madh prej 22litrash. 

Një çantë e mirë-menduar deri në detaje, ultra e fortë e plot me surpriza:  

  • Hapje e gjerë dhe me mekanizëm përforcues që e mbajnë hapur çantën teksa ju mbaroni punë
  • Plot me xhepa, zonë termike e xhep për të vënë çuçin: është e gjitha për t’u zbuluar, kudo ku do tju duhet një ndarje a xhep, do ta gjeni aty!
  • Pjesa e shpinës dhe rripat kanë një shtresë extra sfungjeri për më shumë rehati
  • E mbani në 3 mënyra: në shpinë, varur në karrocë ose pas dorezës së valixhes së udhëtimit

Përfshihen: një jastëk ndërrimi bebi, mbajtëse termike për shishe, rripat e varjes në karrocë, kuletë. 

Mirëmbajtja: Pastrohet me copë të njomë, ndërsa jastëku i ndërrimit lahet në lavatriçe.

13,800L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shpine Vancouver Dark Grey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…