, ,

Napa 2x – 120×120 Flora, Beaba

Beaba
Availability:

6 stok


  • Përmasa 120×120 cm secila
  • 2 nuanca ngjyrash 
  • Ultra e butë: 100% pambuk – fije shumë të hollë që lejojnë ajrin të qarkullojë.
  • Shumëpërdorimëshe:
  • Ekologjike dhe e shëndetshme Oekotex: pa substanca toksike ose irrituese, që garantojnë mungesën e substancave të dëmshme për lëkurën dhe mjedisin.

5,500L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 70 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 2x – 120×120 Flora, Beaba”

There are no reviews yet.