-49%
,

Cocoon Niche – Terra

Quax
Availability:

2 stok


Raft për të shtuar dhe personalizuar komodinat Cocoon.

Mund të përdoret edhe si kosh lojrash.

Përmasat e jashtme: 45 x 33 x 45,5 cm

6,800L 13,400L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 45 × 33 × 45.5 cm
Marka

Materiali

MDF

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Cocoon Niche – Terra”

There are no reviews yet.