, ,

Komodinë Bold Blue

Childhome
Availability:

1 stok


Komodinë Bold Blu nga Childhome bën diferencën në çdo interier, i jep dhomës ngrohtësi dhe dikton karakterin trendy të të gjithë dhomës së gjumit.

I përsosur në detajet dru, natyral, kombinuar me ngjyrën blu luksoze.

  • Përmasa  totale 137 x 75 x 93 cm
  • Pëmasat e sirtarëve: 90cm x 38cm x 15cm
  • Ka 3 sirtarë dhe 1 dollap me dy ndarje;
  • Njësia e ndërrimit e përfshirë; mund të hiqet pasi rritet bebi
  • Materiali Dru, MDF

66,800L

1 stok

Loading...
Compare
144,000L for 3 item(s)
Përmasa 96 × 58 × 92 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Komodinë Bold Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…