-13%
, , ,

Raft Librash Birdie

Tender Leaf

Raft i vogël druri 41 cm i gjatë për të vendosur libra apo kukullash në mur.

Përmasat e plota: 41 cm i gjatë x 12 cm i gjerë dhe 10 cm i lartë.

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

2,860L 3,300L

Loading...
Compare
Përmasa 41 × 12 × 10 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Raft Librash Birdie”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…