-41%
, , , ,

Karrige për kukulla – Nellie

Availability:

2 stok


Merreni kukullën tuaj të dashur kudo në shtëpi dhe në udhëtime, uluni së bashku të hani dhe ndani ushqimet e preferuara! 

Materiali: Pambuk organik dhe hekur, prodhuar me materiale ekologjike, miqësore me ambientin dhe pa kimikate.

3,800L 6,400L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karrige për kukulla – Nellie”

There are no reviews yet.