-35%
, , ,

Tavolinë & 2 Karrige – Janod

Janod
Availability:

3 stok


Mosha: 18 muaj 

Një set i domosdoshëm për lojën e fëmijëve në shumë dimensione është karrigia dhe tavolina e vogël, përshtatur për ta.

Ata mund të vizatojnë dhe zhvillojnë plot aktivitete kreative, me gotën në mes për lapsa e bojra, e cila ju vjen në ndihmë. Por, seti shërben edhe si stacion për shumë lojra të tjera me role, apo për të ngrënë.

Seti Përmban: 1 Tavolinë dhe 2 Karrige

Përmasat:

  • Tavolina: Diametër 60cm x Lartësi 43.5cm
  • Karriget: Lartësia e ulëses nga toka 26cm d

Materiali: Dru

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

14,800L 22,600L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolinë & 2 Karrige – Janod”

There are no reviews yet.