Dekor në mur- Koka e Gjirafës

Availability:

1 stok (mund të paraporositet)


Gjirafa do të jetë mikesha më e mirë e fëmijëve që adhurojnë kafshët! Pjesa mbështetëse mbi mur është e fortë dhe e pajisur me një kapëse të vogël për montim të lehtë.

6,800L

1 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dekor në mur- Koka e Gjirafës”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…