, ,

Romper Peonia Rose

Konges Slojd

Romper prej pambuku organik, në ngjyrë të freskët dhe motive florale nga koleksioni Peonia Konges Sløjd.

  • Me butona hapje/mbyllje poshtë
  • Romperi i dizenjuar për mosha të vogla nga 3 muaj në 3 vjeç
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

 

 

5,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

97% pambuk organik, 3% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Romper Peonia Rose”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…