, , ,

DIY – Kaleidoskop, Ndërgalaktikë

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 7 vjeç

Ndërtoni një kaleidoskop me disa kombinime me temën e hapësirës, duke përdorur shumë pajisje të përfshira.

  • 11 modele të ndryshme: përfshin një model fosforeshent, rruaza me shkëlqim dhe ngjyra, si dhe ilustrime me temë hapësinore.
  • Kaleidoskopi i kompletuar është i gjatë 20cm.
  • Vjen me një kuti për ta ruajtur me rregull

DIY është një sërë aktivitetesh argëtuese dhe krijuese të krijuara për të zhvilluar durim, kreativitet dhe shkathtësi.

Kaleidoskopi i kompletuar është i gjatë 20cm.

Dizenjuar nga Annabelle Buxton

2,300L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “DIY – Kaleidoskop, Ndërgalaktikë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…