, , , ,

DIY – Shtëpia, Ngjyros & Formo

Djeco
Availability:

11 stok


Mosha: 5 vjeç

Një set i ri krijues dhe ndërveprues nga Djeco! 

Një shtëpi me 3 kate, plot me mobilie e dekore për t’u ngjyrosur dhe formuar!

Pasi i gjithë seti të jetë gati, luani me skenarë loje fantastik e të krijuar nga vet fëmijët.

Montimi është pa ngjitëse apo gërshërë. Pjesët e veçanta janë të prera gati, prej kartoni të trashë dhe të fortë.

  • Është një produkt i certifikuar FSC.

3,600L

11 stok

Loading...
Compare

Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “DIY – Shtëpia, Ngjyros & Formo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…