, , ,

Djeco – Gift Box Bingo/Memo/Domino

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Një kuti dhuratë, me 3 aktivitete interesante dhe kurioze: bingo, memo dhe domino! 

Prezantoni fëmijët me 3 koncepte loje stimulese të memories dhe strategjisë!

Grafika e bukur e bënë edhe me të pëlqyer nga fëmijët!

Kutia plot me lojra është ideale për dhurata dhe për të luajtur në ditë të gjata brenda në shtëpi.

Mund të luhet me 2 ose më shumë lojtarë.

3,200L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco – Gift Box Bingo/Memo/Domino”

There are no reviews yet.