,

Djepi i kukullës

Djeco
Availability:

9 stok


Mosha: 2 vjeç

Djepi lëkundës i kukullave prej druri vjen nga Djeco në ngjyra të buta.

Seti përmban: Djepin, dyshekun, jastëkun dhe mbulesën e vogël (jo kukullën)

Përmasa: 39 x 37 x 22 cm

 

 

4,800L

9 stok

Loading...
Compare
Përmasa 39 × 37 × 22 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru, bojra ujë, pa BPA apo sulfate dhe pa asnjë lëndë toksike, sipas rregullores së sigurisë së lojrave EN71 e Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djepi i kukullës”

There are no reviews yet.