-30%
, , , ,

Dorashka Junno – Total Eclipse

Konges Slojd

Moti i dimrit nuk pengon lojën dhe shëtitjet jashtë me dorashkat shumë praktike për të gjithë fëmijët.

  • Vishen lehtësisht pa ndarje gishtash
  • Qëndrojnë puthitur falë rripit të kyçit
  • Brenda me një shtresë të ngrohtë pushi
  • Jashtë kundra ujit.

Ilustrimet origjianle të Konges Slojd do ta bëjnë edhe më të gëzueshme motin e ftohtë.

3,360L 4,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dorashka Junno – Total Eclipse”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…