, ,

Unaza e dhëmbëve – Lepurushi Justin

Kaloo

Një unazë prej druri, përshtatur për ta kapuar bebushi me duart e tij të vogla. Mund ta përdorë në mënyrë të sigurt për të qetësuar mishrat e dhëmbëve gjatë daljes së dhëmbëve të parë, si edhe të gjejë një shok të mirë e një fytyrë të dashur tek lepurushi lidhur pas unazës.

Vjen në një kuti të bukur dhuratë.

Për këdo që ka një sy edhe tek çështjet mjedisore, pellushët e Kaloo janë mbushur me polyester të riciklueshme. 

Përmasat: 4 cm

***

Kaloo është një markë franceze 25 vjeçare. Është e njohur për stilin e saj të dashur e të sigurt për bebet e vogla, frymëzuar nga stili elegant francez. Është besnik i dizajneve të buta dhe aktiviteteve stimuluese, si edhe zgjedh sa më shumë materiale të ricikluara, për të pasuar një ambient të pastër tek brezat e ardhshëm. 

2,400L

Loading...
Compare
Përmasa 4 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru, Micro-velvet, gëzof

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Unaza e dhëmbëve – Lepurushi Justin”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…