, ,

Dyshek plazhi – Sea Seeker Ocean

Availability:

4 stok


  • Mosha: 6 vjeç – 100 kg

Dyshekë plazhi për një dimension loje në ujë të ri dhe për të ftuar e për ta ndarë me miqtë!

Dizenjuar me formë komode, me doreza për t’u mbajtur, në ngjyra pastel dhe brenda plot xixa, që shkëlqejnë edhe më shumë nën rrezet e diellit.

  • Përmasa: 62 x 110 cm
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

4,300L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 62 × 110 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek plazhi – Sea Seeker Ocean”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…