,

Ekspres Kafe Artisan – KitchenAid

Kitchen Aid

Ekspresi i kafesë për familjen nga Kitchen Aid, për ekspres të pasur e plot shije, shot pas shot! Mund të bëni express, Capuccino, Late me shijen që ju meritoni çdo mëngjes!

 • Teknologji thermocoil për nxehjen e ujit në më pak se 45 sekonda;
 • Kontroll Temperature PID: mban temperaturën optimale për kafe ekspres
 • Përzgjedhje e dozës së kafesë
 • Përgatit lehtësisht 1 apo 2 shots kafeje ekspres
 • Mund të programoni gjatësinë e kafesë
 • Me tubin e nxehtë, përgatisni Capuccino, Americano, Cafe Latte: mund të shtoni avull apo ujë të nxehtë, për shkumë, qumësht të nxehtë
 • Sensor smart temperature për të ruajtur temperaturën ideale të zierjes së kafesë shots pas shotsi
 • Diameter 58 mm portafilter
 • Italian 15-bar pump, i cili ngadalë dhe shtruar shton ujë në kafenë e bluar për të krijuar një ekspres të pasur dhe plotë shije
 • Garancia: 5 vite

 

 • Kafe të bluar
 • Fuqia e motorrit(wat)1470 W
 • Presion I avullit(bar)15 bar

 

 

50,999L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 28 × 33 × 16 cm
Marka

Ngjyra Artisan

Cast Iron Black, Empire Red, Matt Black, Medalion Silver

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ekspres Kafe Artisan – KitchenAid”

There are no reviews yet.

Web Exclusive