, ,

Pantera e vogël

Moulin Roty

Xhungla nuk është dukur asnjëherë kaq e dashur! Pantera e vogël do të jetë një mik i butë prej pellushi në këndin e lojrave të fëmijëve!

Është 41cm.

 

4,800L

Loading...
Compare
Përmasa 41 cm
Marka

Mirëmbajtja

Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe cikël të butë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pantera e vogël”

There are no reviews yet.