, ,

Face painting – Paletë 6, Metallic

Djeco

Paletë për pikturimin e fytyrës me 6 ngjyra të ndezura me shkëlqim.

Materiale me cilësi të lartë që plotësojnë standardet për kozmetikë për fëmijë. Ngjyra natyrale, të thjeshta për t’u përdorur dhe pastruar me sapun dhe ujë.

Seti vjen me 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 furë.

1,600L

Loading...
Compare
Përmasa 16 × 2 × 10 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Face painting – Paletë 6, Metallic”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…