, ,

Footmuff Dimëror Beaba, 6-24m

Beaba
Availability:

2 stok


Footmuff është strehëza më e ngrohtë dhe më e butë për shëtitjet dimërore.

  • Tërësisht i papërshkueshëm nga uji e me një look natyral
  • Zinxhiri i përparmë ofron një sistem hapjeje të lehtë dhe praktik.
  • Kapuçi mund të vihet ose të kthehet prapa. 
  • Përshtatet me të gjitha karrocat duke u vendosur në ulëse.
  • Masa: 6 – 24 muaj
  • Waterproof 
  • Pjesa e brendshme: gëzof artificial OEKOTex i klasit I, tepër i butë që garanton siguri maksimale për lëkurën e foshnjës

12,800L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Mirmbajtja

Në lavatriçe me cikël të ftohtë, pa zbardhues, mos e lini në ujë, pa centrifugë të fortë, jo hekurosje

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Footmuff Dimëror Beaba, 6-24m”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…