-30%
, , ,

Fund Tutu – Total Eclipse

Konges Slojd
Availability:

8 stok


Fund tutu, me dy shtresa të buta tyli ngjyrë blu të errët dhe zbukuruar me zemra të kuqe.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

5,740L 8,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , ,

Materiali

Polyester, pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fund Tutu – Total Eclipse”

There are no reviews yet.