, , ,

Furçë dhëmbësh – Peppermint

Liewood
Availability:

4 stok


Furçë dhëmbësh për + 12 muaj 

  • me fije najloni ultra të buta dhe miqësore për dhëmbët e qumështit
  • mbahet lehtë në dorë falë formës së plotë prej silikoni
  • në ngjyra të forta dhe me detajet argëtuese të arushit, për ta kthyer procesin në një lojë
  • seti përmban:  2 copë

1,400L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Silikon, Nylon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Furçë dhëmbësh – Peppermint”

There are no reviews yet.