, ,

Fustan Fairy Ballerina me Rripa – Swan Glitter

Konges Slojd

Fustani klasik i balerinës me tutu shumë të butë, me mëngë të shkurtra, e plotësuar me tre shtresa tyli dhe me një mjelmë.

Masat deri në 2 vjeç kanë një shtesë mbyllje me butona, si body, poshtë tutusë.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

95% pambuk organik, 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Fairy Ballerina me Rripa – Swan Glitter”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…