-25%
, , ,

Fustan Lapis Flower

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Fustan i trikotuar, me gjatësi sipër gjurit, ultra i butë.

  • 50% pambuk 50% lesh

*Kujdes në larje: me dorë dhe ujë të vakët, mos e lini gjatë në ujë.

**Rekomandim për masat: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

6,150L 8,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

50% lesh, 50% pambuk. Larja me cikël të butë me dorë me ujë të vakët, mos e lini gjatë në ujë. Jo në tharëse

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Lapis Flower”

There are no reviews yet.