,

Fustan me rripa – Mizumi Swan

Konges Slojd

Fustan ultra i butë, me rripa, dhe i lehtë për stinët e ngrohta, nga Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

3,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan me rripa – Mizumi Swan”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…