, ,

Fustan Peony Stripe

Konges Slojd

Fustan pambuku me kuadrat dhe me materiale të buta organike për një lëkurë të shëndetshme gjatë sezoneve të ngrohta; por gjithmonë në stil me Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

7,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Peony Stripe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…