,

Fustani Ladybug Vida Puff

Konges Slojd

Fustan i lehtë dhe elegant, me mëngë pak të fryra, disa nusepashke e lule të vogla.

  • 98% pambuk organik
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

8,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

98% pambuk organik; 2% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustani Ladybug Vida Puff”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…