,

Harta e Madhe e Botës – 300cp Puzzle & Kuriozitete

Janod
Availability:

6 stok


  • Mosha: 7 vjeç
  • 300 pjesë 
  • Puzzle me kuriozitete rreth Botës

Harta e Botës mësohet së bashku me kontinente dhe kuriozitete, emra dhe rajone! Harta vjen me ngjyra të ndryshme sipas kontinenteve, dhe është vërtet gjigande: gati 1 metër e madhe.

Duhet formuar si puzzle me 300 pjesë, në përmasa 99cm x 69cm, ku përfshihet edhe posteri. 

Puzzle-i gjigand i Botës do të tërheqë dhe mësojë fëmijët mbi gjeografinë, si edhe nxit kuriozitetin për kërkime të mëtejshme të fakteve më interesante.

  • Ilustruar me detaje mahnitëse, printuar me bojra vegjetale, mbi karton nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme.
  • Përmasa e puzzle: 99 x 40 cm
  • Prodhuar në Francë

3,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 99 × 69 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Harta e Madhe e Botës – 300cp Puzzle & Kuriozitete”

There are no reviews yet.