, ,

Helmet – Cherry

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Të sigurt por gjithmonë në stil me helmetat e Konges Sløjd.

  • Rregulloni madhësinë me butona praktik
  • Me reflekse në dritë për dallueshmëri të lartë
  • Me mbushje të lëvizshme brenda, vrima ajrimi dhe një buton shtrëngues për ta mbajtur në vend’
  • Ideale për të biçikleta, skateboard, skutera, patina

E disponueshme në 2 Madhësi:

  • S/M= 47-51 CM (2-4Y)
  • M/L= 51-55 CM (4-8 Y)

7,200L

Prioriteti:

Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…